VEEBILEHE HOOLDUS

Veebilehe hooldus

Veebilehe hooldus – teeme korda teie veebilehe. 

Selles maailmas ei kesta miski igavesti ja aja jooksul igaüks ​​mehhanism või seade läheb katki ning veebilehed pole erand. Näiteks värskendasite oma WordPressi CMS-i versiooni või saiditeema või mõnda pistikprogrammi ja pärast seda sait enam ei tööta. Sel juhul peaksite jääma rahulikuks, ärge tehke tarbetuid liigutusi ja võtke meiega ühendust. Aitame teie saidi võimalikult kiiresti tööle taastada.

Väga sageli ei pöörata saitide loomisel piisavalt tähelepanu sellele, et tagada kaitse saidile sissetungijate poolt. Kui teie sait pole erand, analüüsime saiti turvaaukude suhtes ja pakume teile lahenduse nende kõrvaldamiseks, kui neid tuvastatakse. Lõppude lõpuks on probleemi ennetamine vähem kulukas kui selle tagajärgede kõrvaldamine.

Meilt saab tellida ka veebilehe või veebipoe haldust. Mis hõlmab: funktsionaalsuse laiendamiseks vajalike pistikprogrammide installimist ja konfigureerimist, saidi varukoopiate loomist, CMS-i, teemade ja pistikprogrammide värskendamist ning muid töid saidi jõudluse säilitamiseks.

Küsi pakkumist

Need teenused võivad olla kasulikud ka teile

Veebilehe turvalisus

Kas tahate rohkem teada veebilehe turvalisusest? Vaata videot